O nas

O Brevi

logo brevi

Firma Brevi powstała we Włoszech w mieście Telgate pobliżu Bergamo w 1954 roku. Została założona przez dwóch braci.

Podstawowym pomysłem założenia firmy było zastąpienie drewna plastikiem i metalem przy produkcji produktów dla dzieci, na początku głównie krzesełek i łóżeczek.

Brevi produkuje i sprzedaje produkty dla dzieci w wieku od 0-36 miesięcy, nasza marka jest znana z najbardziej dynamicznych i innowacyjnych rozwiązań, dzięki stylowi i funkcjonalności produktów
w każdym szczególe.

„Nasze profesjonalne zaangażowanie w każdy produkt przeznaczony dla potrzeb dzieci i matek" to wspólny cel i wspólny wysiłek dla całej firmy. Nasza praca to nasza pasja.”

Produkty Brevi gwarantują bezpieczeństwo i komfort. Posiadają wszelkie certyfikaty przyznane przez najbardziej rygorystyczne i autorytatywne instytucje europejskie, oraz zgodne z najbardziej rygorystycznymi europejskimi normami bezpieczeństwa, takich jak:

  • nietoksyczność materiałów
  • blokowanie mechanizmów i systemów regulowane, aby zapobiec przypadkowemu zwalnianiu
  • Ergonomiczne krawędzie i zaokrąglone narożniki
  • Bezpieczeństwo wymiarów strukturalnych
  • Testy wytrzymałościowe i dynamiczne

Produkty Brevi są certyfikowane przez organy certyfikacji i kontroli w celu zagwarantowania bezpieczeństwa zgodnie z surowymi wymaganiami przepisów europejskich, takich jak niemiecki TUEV, francuski LNE i LP i rosyjskiego DIN GOST.

logaCERTYFIK